Medycyna Estetyczna - Salon Kosmetyki Laserowej

 • Medycyna estetyczna
  Medycyna estetyczna
 • Zamykanie naczynek
  Zamykanie naczynek
 • Peeling medyczny
  Peeling medyczny
 • Nici PDO
  Nici PDO
 • Modelowanie sylwetki
  Modelowanie sylwetki
 • Ulthera

Aktualności

Aktualności

07.02.2017

Nowy specjalista w naszym zespole.

Aktualności Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła Pani dr Anna Bogaczyk. Pani doktor specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologi estetycznej.
28.09.2016

15 lat z Wami i dla Was. Dziękujemy za zaufanie!

Aktualności W tym roku mija dokładnie 15 lat istnienia naszego Salonu. Wszystkim naszym Klientom pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyli. To Wy motywujecie nas do dalszej pracy i rozwoju. Dziękujemy, za to że jesteście z nami i polecacie nas znajomym. Dziękujemy za Wasze opinie i sugestie bo to one pokazują w którym kierunku mamy iść.
06.07.2016

Redermalizacja

Aktualności Redermalizacja czyli doskonała metoda korekcji i profilaktyki zmian związanych z wiekiem. Pozwala na przywrócenie struktury i jakości skóry, poprawiając zarazem takie cechy morfologiczne i funkcjonalne jak: sprężystość, elastyczność i stopień nawodnienia. Zabiegi redermalizacji hamują procesy starzenia skóry nie tylko poprzez jej odpowiednie nawodnienie, ale również poprzez wpływ na procesy regulujące produkcję energii w komórkach skóry więcej...
01.07.2016

Urlop wypoczynkowy

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 20.07.2016 - 3.08.2016 doktor Agnieszka Koczynasz będzie przebywać na urlopie wypoczynkowym.