Medycyna Estetyczna - Salon Kosmetyki Laserowej

 • Medycyna estetyczna
  Medycyna estetyczna
 • Zamykanie naczynek
  Zamykanie naczynek
 • Peeling medyczny
  Peeling medyczny
 • Nici PDO
  Nici PDO
 • Modelowanie sylwetki
  Modelowanie sylwetki
 • Ulthera

Aktualności

Aktualności

14.04.2017

Wesołych Świąt!

Aktualności Życzymy Państwu zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei i miłości. Radosnego nastroju oraz miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.
17.03.2017

Nowość!!! Juvederm® Volite już u nas w Salonie.

Aktualności Juvederm® Volite to kolejny preparat firmy Allergan przeznaczony do zwiększenia nawilżenia, gładkości i elastyczności skóry. Volite można stosować w obszarze twarzy, rąk, szyi i dekoltu. Jest prawdopodobnie jedynym preparatem na rynku przeznaczonym do poprawy właściwości skóry. Podobnie jak w przypadku innych produktów Juvederm od Allergan, Volite wykorzystuje unikalną opatentowaną technologię VYCROSS. Preparat zawiera substancję znieczulającą, aby zminimalizować dyskomfort podczas zabiegu. Efekty po jednorazowym podaniu preparatu utrzymują się około dziewięciu miesięcy.
07.02.2017

Nowy specjalista w naszym zespole.

Aktualności Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła Pani dr Anna Bogaczyk. Pani doktor specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologi estetycznej.
28.09.2016

15 lat z Wami i dla Was. Dziękujemy za zaufanie!

Aktualności W tym roku mija dokładnie 15 lat istnienia naszego Salonu. Wszystkim naszym Klientom pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyli. To Wy motywujecie nas do dalszej pracy i rozwoju. Dziękujemy, za to że jesteście z nami i polecacie nas znajomym. Dziękujemy za Wasze opinie i sugestie bo to one pokazują w którym kierunku mamy iść.