Medycyna Estetyczna - Salon Kosmetyki Laserowej

 • Medycyna estetyczna
  Medycyna estetyczna
 • Zamykanie naczynek
  Zamykanie naczynek
 • Peeling medyczny
  Peeling medyczny
 • Nici PDO
  Nici PDO
 • Modelowanie sylwetki
  Modelowanie sylwetki
 • Ulthera

Aktualności

Aktualności

29.04.2016

Salon w weekend majowy nieczynny

Aktualności W dniach 1-3 maja odpoczywamy. Salon będzie nieczynny. Kontakt z nami jedynie pod nr telefonu 601 960 500. Za utrudnienia przepraszamy. Od 4 maja zapraszamy w stałych godzinach.
26.04.2016

Dzień otwarty z Marką Obagi Medical

Aktualności Zapraszamy na Dzień Otwarty z marką Obagi już 13 maja w godz. 11-15. Na odwiedzających czekają: * indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, * zabieg rozświetlający na twarz, * lekcja urody. Liczba miejsc ograniczona!!! Zapisy pod nr telefonu 17 852 80 11 oraz 601 960 500.
11.04.2016

Ellanse - nowa gama wypełniaczy biostymulujących

Aktualności Kolejna nowość!!! Ellansé™ nowa rodzina wypełniaczy biostymulujących - pobudzających wzrost kolagenu i wspomagających biorewitalizację skóry. Zabiegi z zastosowaniem Ellanse to nie tylko zabiegi wypełniające, ale bardzo silnie odmładzające, przywracające gęstość i naturalną jędrność skóry. Jest to pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych oferująca unikalną opcję wyboru czasu trwania efektu zabiegowego od roku nawet do trzech lat. Więcej informacji na temat zabiegu znajdziecie na naszej stronie internetowej Przeczytaj więcej...
10.03.2016

Eskulap

Aktualności 11 lutego, w Światowym Dniu Chorego, wręczono statuetki Eskulap Lekarzom cieszącym się największym uznaniem wśród Pacjentów z województwa podkarpackiego. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród laureatów znalazła się doktor Izabela Młynarczyk, która zajęła II miejsce w kategorii lekarz specjalista.W imieniu Pani doktor dziękujemy za zaufanie i oddane głosy.
09.03.2016

Nowość!!! Mezoterapia kolagenowa Linerase.

Aktualności Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku. Teraz możemy to osiągnąć dzięki zabiegowi z wykorzystaniem włoskiego kolagenu LINERASE, przeznaczonego do regeneracji i odbudowy tkanek. Czytaj więcej....