^

Strona główna / OFERTA / GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Ginekologia estetyczna oferuje zabiegi mające na celu poprawę wyglądu żeńskich narządów płciowych, polepszenie ich funkcji seksualnych, jak również pozbycie się uciążliwych dolegliwości związanych z okolicami intymnymi. Daje więc szansę na wykluczenie wielu problemów natury intymnej, takich jak luźna pochwa, nietrzymanie moczu, nieproporcjonalne wargi sromowe.  

W Salonie dysponujemy laserem Belladona, dzięki któremu wykonujemy szereg zabiegów ginekologii estetycznej.


Laserowa terapia nietrzymania moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu wynika głównie z osłabienia mięśnia zwieracza cewki odpowiedzialnego za utrzymanie moczu w pęcherzu oraz zwiotczenia ścian pochwy. Zabieg leczenia nietrzymania moczu polega na fototermicznym obkurczeniu ścianek pochwy, co w efekcie prowadzi do wzmocnienia ich, jak i okolicy podcewkowej. Dzięki temu przywrócona zostaje kontrola pęcherza i poczucie komfortu podczas wysiłku fizycznego. Pozwala to na uniknięcie nieprzyjemnych skutków nietrzymania moczu i poprawia jakości życia kobiet dotkniętych tym problemem.

Laserowa plastyka pochwy

Do niedawna schorzenie to leczone było wyłącznie operacyjnie. Dziś można poprawić napięcie tkanek za pomocą zabiegu laserowego. Bez konieczności poddawania się operacji, bez ryzyka powikłań oraz wydłużonego okresu rekonwalescencji. Energia lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w jej tkankach kolagen. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe kurczą się i pojawiają się nowe, co pobudza pochwę do samoregeneracji.


Rewitalizacja i wypełnianie warg sromowych

Zabieg ma na celu poprawę lub odtworzenie objętości warg sromowych i nawilżenie okolic intymnych. Polecany jest kobietom, które z powodów estetycznych chcą poprawić kształt swoich warg sromowych, a także kobietom, których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zabezpieczają w ten sposób warg sromowych mniejszych. W wyniku zastosowania kwasu hialuronowego wargi sromowe są bardziej jędrne i nawilżone ponadto wzmocniona zostaje ich struktura. Odbudowana objętość warg sromowych stanowi lepszą barierę przed infekcjami i podrażnieniami. U pacjentek ustępują również dolegliwości w postaci bólu czy świądu okolic intymnych.

Kontakt z nami

Ul. Graniczna 4b, 35-326 Rzeszów
tel: +48 (17) 852 80 11, tel. kom. +48 601 960 500