^

Strona główna / OFERTA / W SPRZEDAŻY / KOSMETYKI MENE&MOY

KOSMETYKI MENE&MOY

Facial C Lotion 20% vit. C

Zawiera 20% stężenie pochodnej witaminy C, kwas glikolowy 6% AHA, witaminę E i A oraz ekstrakt z winogron i wyciąg z zielonej herbaty.

Działanie: Działa antyoksydacyjnie, nawilżająco oraz neutralizuje wolne rodniki. Preparat redukuje powierzchniowe przebarwienia, płytkie i średnie zmarszczki. Dobrze tolerowany przez każdy typ skóry.

Pojemność: 30 ml.


Facial C Masque 10%

Maseczka okluzyjna zawierająca 10% witaminy C oraz substancje przeciwutleniające: witaminę E i A, kwas fitowy wyciąg z rumianku oraz tlenek cynku. Może być używana w laboratorium lub w warunkach domowych, w okresie post-peelingu lub w przypadku pacjentów o skórze wrażliwej, która nie toleruje peelingów chemicznych, również jako maska okluzyjna.

Działanie: Pozwala na szybkie odświeżenie zwłaszcza zmęczonej skóry. Cała procedura nakładania i działania maski trwa ok 30 min. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, gładka i lepiej napięta.

Pojemność: 50 ml.Stand By C Cream 5%

Jest to bogata formuła w kremie, zawiera wysokie stężenie witaminy C 5% i kwasu fitowego 4%. W celu zwiększenia potencjalnych właściwości przeciwzapalnych i nawilżających została wzbogacona wyciąg z rumianku, masło Karite, ekstrakt z winogron oraz witaminę A i E.

Działanie: Idealny do codziennej pielęgnacji skóry, odpowiedni też dla skóry bardzo wrażliwej podrażnionej po zabiegach dermatologii estetycznej.

Pojemność: 30 ml.

Kontakt z nami

Ul. Graniczna 4b, 35-326 Rzeszów
tel: +48 (17) 852 80 11, tel. kom. +48 601 960 500