^

Strona główna / O NAS / KSIĘGA PACJENTÓW

KSIĘGA PACJENTÓW

"Dziękuję za bardzo miłą i profesjonalną obsługę całemu personelowi, a zwłaszcza Pani Annie Szajnar za cenne informacje i instrukcje, które od niej uzyskałam. Dziękuję Pani Doktor Agnieszce Koczynasz za świetnie wykonany zabieg, życzliwość i miłą atmosferę. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i z usług salonu. Na pewno tam jeszcze wrócę i szczerze polecam. 100% profesjonalizmu! Pozdrawiam serdecznie! "
 
Joanna
 
 
"Mam przyjemność korzystać z usług Salonu od kilku lat. Kompetencji lekarzy, z których usług korzystałem trudno przecenić - Pani Izabeli Młynarczyk zawdzięczam wolną od zmian naczyniowych twarz, Panią Agnieszkę Koczynasz odwiedzam częściej korzystając z różnych zabiegów, m. in, laserem frakcyjnym CO2. Za każdym razem podziwiam jej wiedzę, umiejętności, życzliwość i niewymuszoną uprzejmość. Ale nie tylko lekarzy doceniam. Cały Zespół Salonu jest wspaniały"
 
Pascal
 
 
"Byłem u Pani dr Izabeli Młynarczyk super pierwszy lekarz który pomógł mi od 10lat z zwalczeniem trądziku.Gorąco polecam"
 
Kamil
 
 
"Byłam w salonie pierwszy raz. Przepięknie urządzony salon, robi wrażenie. Jestem zadowolona z zabiegu. Myślę ,że skorzystam jeszcze z usług salonu.Pozdrawiam"
 
Ewa
 
 
"Byłam kilka razy u Dr. Agnieszki i za każdym razem efekt (dla mnie) super. Teraz mieszkam strasznie daleko i to jest problem bo ufam tylko Dr. Agnieszce. Wypełniacze i podniesienie policzków, to za każdym razem 10 lat mniej i oczywiście efekt wizualny ekstra. Pozdrawiam"
 
Małgorzata
 
 
 "Byłam w salonie 2 razy, pierwszy raz na ul Bernardyńskiej a tydzień temu już na ul Granicznej. Salon zmienił się nie do poznania, jest po prostu przepiękny, bardzo nowoczesny. Jestem bardzo zadowolona z usług, Pani dr. Iza jest bardzo mila i profesjonalna osoba i na pewno w przyszłości skorzystam jeszcze z usług tego salonu. Gorąco pozdrawiam;-))"
 
Barbara
 
 
Miałam przyjemność korzystania z usług Salonu kilka razy. Podczas każdej wizyty otrzymywałam kompletne informacje dotyczące interesujących mnie kwestii. Personel zawsze świetnie przygotowany i poinformowany dawał mi pewność o pełnym profesjonalizmie wykonywanych zabiegow. Serdecznie polecam!
 
Gabriela
 
 
"Bardzo profesjonalna porada, dobór zabiegów bardzo celny. Dziękuje Dr Koczynasz ze tak zadbała o mój wygląd i dobre samopoczucie - bezcenne Pozdrawiam"
 
Ewelina
 

Witam! 2 miesiace temu mialam zabieg zamykania paru maczynek (pajaczkow)na nogach przez dr.Roberta Schwarz . Nogi przez 2 pierwsze tygodnie byly opuchniete bardzo,cale fioletowe,z pęcherzami popazeniowymi,przez długi okres,w tej chwili po 2 miesiacach zostaly mi na nogach głębokie dziury ze strupami,miejsca są zgrubiale i nadal fioletowo-granatowe. Wiec nie jestem zadowolona, uważam ze wiązka lasera byla stanowczo za mocna. Również poddalam sie zabiegowi zamykania pojedynczych naczynek na twarzy, niestety wrocily one ponownie po okresie 4 tygodni od zabiegu,który byl wykonywany przez dr.Izabela Młynarczyk

 
Monika

 

NAPISZ OPINIĘ

 

Kontakt z nami

Ul. Graniczna 4b, 35-326 Rzeszów
tel: +48 (17) 852 80 11, tel. kom. +48 601 960 500