^

Strona główna / OFERTA / MEDYCYNA ESTETYCZNA / NICI APTOS

NICI APTOS

Czym są Nici Aptos ?

Nici Aptos zawierają naturalny kwas l-polimlekowy, który wywołuje efekt odmłodzenia poprzez stymulację procesów rewitalizacji skóry oraz spowolnienie procesów jej starzenia. Nici liftingujące pozwalają osiągnąć doskonały rezultat przy minimalnej ingerencji w organizm.

Wskazania:

Nici Aptos mogą być stosowane na twarz i ciało. Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku, dla wszystkich, którzy zaobserwowali rozpoczynające się procesy starzenia objawiające się utratą jędrności i gęstości skóry, opadaniem tkanek miękkich, pojawieniem się płytkich lub głębokich zmarszczek, zmianą konturu i owalu twarzy.
 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przeprowadza lekarz. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na podskórnym wprowadzeniu poprzez pojedyncze punkty nakłucia odpowiedniego modelu bioabsorbowalnej nici APTOS w celu utworzenia silnie podtrzymującego szkieletu. W zależności od wskazań zabiegowych Pacjenta tj. Wieku, typu skóry, obszaru zabiegowego, poziomu opadu tkanek lekach dobiera odpowiednie nici (z linii Excellence, Light Lift lub Nano) tak, aby zapewnić optymalny efekt odmłodzenia. Lifting całej twarzy trwa około 30-40 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej tylko 10-15 minut.

Efekty 

Zabieg nićmi APTOS inicjuje wieloetapowy proces odnowy:
 
  • wprowadzone nici grupują tkanki i naprowadzają na właściwe położenie,
  • wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając tkanki i utrzymujące je w pożądanej pozycji,
  • po 6 miesiącach nić zaczyna się powoli rozpuszczać uwalniając o organizmu składniki stymulujące naturalną biorewitalizację, poprawiając strukturę na lata, sam efekt liftingu utrzymuje się do 2-3 lat.
Nici całkowicie wchłaniają się w ciągu 360 dni. Natomiast efekty utrzymują się nawet do trzech lat.

Rodzaje nici:

Excellence Visage bioabsorbowalne nici z mikrowypustkami do odmładzania twarzy i szyi.

Excellence Visage to nici wyposażone w specjalne nowe typy wypustów, które są mocowane naprzeciw siebie, tworząc spiralę wokół nici. Każda sekwencja wypustów zlokalizowana jest w kierunku przeciwnym do poprzedniej, co pozwala na idealne pogrupowanie tkanki i mocne osadzenie nici w hipodermie. To unikalne rozwiązanie zwiększa siłę uniesienia tkanek. Nici Visage Excellence mogą być stosowane do liftingu twarzy i szyi.

  • Excellence Visage to pakiet 10 szt nici długości 150 mm
  • Excellence Visage Soft to pakiet 10 szt nici długości 110 mm.

 

 

 

Aptos Nano wzmacniają i rewitalizują tkanki miękkie za pomocą bio-włókien.

Aptos Nano - włókna tych nici wykonane są kaprolaktamu, który uwalnia mikro dawki kwasu polimlekowego, stymulując tworzenie kolagenu, a następnie jest usuwany z organizmu.

 

Nano Vitis rozpuszczalne „warkocze z bio-włókien” do przywracania witalności

Dwa splecione rozpuszczalne włókna są umieszczone wewnątrz igły. Po podskórnym zaimplantowaniu, włókna warkocza się rozprężają. Unoszą skórę, pomagają wygładzić zmarszczki. Ponadto nici tworzą lekką i plastyczną konstrukcję, która zapewnia skórze elastyczność.

 

 

 

 

 

 

 

Nano Spring rozpuszczalne sprężynki do przywracania witalności

Nano Spring - nić rozpuszczalna, spiralnie owinięta wokół wydrążonej, tępo zakończonej igły. Metoda ta dedykowana jest do korekty drobnych zmarszczek mimicznych. Po zaimplantowaniu nić nigdy nie migruje do stref bocznych i utrzymuje elastyczność. Zmarszczki znikają, a mimika nie zostaje zaburzona

 

 

 

 

Nici Light Lift

Nici Light Lift poprzez swą strukturę z mikrowypustkami, są niezawodnie zakotwiczone w tkankach miękkich, tworząc silnie podtrzymujący szkielet i naprowadzają tkanki na ich pierwotne położenie (liftingują). Dodatkowy efekt odmładzający wywołuje kwas polimlekowy, który aktywuje rewitalizację i spowalnia procesy starzenia od wewnątrz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zabiegu

Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa około 2 tygodni, ale już po kilku dniach można wrócić do aktywnego życia.
W ciągu 24 godzin od wykonania zabiegu zaleca się zimne okłady. Przez kilka dni należy powstrzymać się od picia gorących napojów, a przez dwa tygodnie alkoholu. Należy też ograniczyć aktywność mimiki twarzy, wysiłek fizyczny, nie stosować masaży i zabiegów intensywnie rozgrzewających.

Przeciwwskazania:

  • ciąża, laktacja
  • choroby autoimmunologiczne,
  • choroba niedokrwienna serca,
  • nadciśnienie II i III stopnia,
  • stany zapalne w obszarze planowanego zabiegu

Poznaj ceny naszych zabiegów

Cennik

Kontakt z nami

Ul. Graniczna 4b, 35-326 Rzeszów
tel: +48 (17) 852 80 11, tel. kom. +48 601 960 500