^

Strona główna / O NAS / PROJEKTY UNIJNE

PROJEKTY UNIJNE

 

Rosnące wymagania naszych klientów oraz konieczność dostosowywania usługo do wysokich standardów stały się motywem dalszego rozwoju firmy oraz zmian organizacyjnych, produktowych i technologicznych. Dążąc do wzmocnienia swojej pozycji konkurencyjnej wśród gabinetów medycyny estetycznej oraz do spełniania wysokich wymagań jakościowych, stawianych przed nami, firma złożyła w 2009 r. wniosek o dofinansowanie realizacji projektu „Nowatorska technologia w medycynie estetycznej”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013.
W trakcie realizacji wyżej wymienionego projektu został zakupiony:

Laser frakcyjny CO2- laser medyczny do świadczenia usług w zakresie metod odnowy skóry, pozwalającej na zmianę struktury skóry pod naskórkiem, tworząc unikalne warunki do trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Stosowany do usuwania blizn, zmarszczek, uszkodzeń słonecznych, zmian pigmentowych.

Laser medyczny do usuwania przebarwień i tatuaży charakteryzujący się superkrótkimi, potężnymi impulsami stosowany w wielu dziedzinach dermatologii. Aparat służący do skutecznego odmładzania skóry oraz usuwania przebarwień skóry takich jak piegi, plamy po słoneczne i hormonalne, Cafe-au-late, melazma i różnokolorowe tatuaże.

Aparat do masażu podciśnieniowego, oferujący zabiegi estetyczne, terapeutyczne i sportowe na ciało, leczenia patologii tkanki na mniejszych obszarach ciała, służący do zmniejszania obrzęków, modelowania sylwetki, terapii uszkodzeń mięśni i więzadeł, ujędrniania i uelastyczniania skóry poprzez zastosowanie techniki masażu podciśnieniowego.

Urządzenie do regeneracji i ujędrniania skóry i redukcji tkanki tłuszczowej

Dermatoskop urządzenie pozwalające na wczesne wykrycie zmian skórnych, wczesne zapobieganie nowotworom skórnym, ponadto umożliwia wykonywanie cyfrowych zapisów przypadków medycznych, archiwizowanie ich oraz wykonywanie elektronicznych analiz porównawczych, które pozwolą stwierdzić czy nieinwazyjne metody leczenia chorób skórnych przynoszą pożądane efekty

W wyniku realizacji projektu w ofercie Salonu pojawiły się nowe usługi, które nie mogły być uprzednio realizowane z uwagi na niższy potencjał technologiczny i niższy poziom sprawności wewnętrznej posiadanych środków. Zakup nowoczesnych technologii oraz maszyn i urządzeń współfinansowanych ze środków Unijnych przyczynił się do wzmocnienia pozycji firmy zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym.

 

Kontakt z nami

Ul. Graniczna 4b, 35-326 Rzeszów
tel: +48 (17) 852 80 11, tel. kom. +48 601 960 500