^

Strona główna / WSKAZANIA / SKÓRA WOKÓŁ OCZU

SKÓRA WOKÓŁ OCZU

Skóra wokół oczu jest szczególnie podatna na procesy starzenia oraz niekorzystne wpływy środowiska. Wynika to z faktu iż w tych okolicach skóra jest cieńsza i delikatniejsza niż na innych partiach twarzy. Praktycznie nie występują w tym miejscu gruczoły łojowe, a włókna kolagenowe i elastynowe odpowiedzialne za jędrność i sprężystość występują w niewielkiej ilości. To sprawia że skóra wokół oczu podatna jest na zmarszczki mimiczne tzw. kurze łapki jak również na obrzęki i zasinienia.

Cienie pod oczami

Twarz z zaciemnioną okolicą oka wydaje się zmęczona, szara, mało atrakcyjna dlatego osobom z cieniami pod oczami poleca się stosowanie odpowiednich kosmetyków pod oczy bądź profesjonalne zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Skuteczną metodą niwelowania tej przypadłości jest:      

Przy radzeniu sobie z tymi dolegliwościami polecamy:

MEZOTERAPIA

KWAS HIALURONOWY

Kurze łapki (zmarszczki mimiczne oczu)

Kurze łapki to zwykle pierwsze oznaki starzenia, które zaczynają pojawiać się już między dwudziestym a dwudziestym piątym rokiem życia. Powstają w wyniku nadmiernej aktywności mięśni tej okolicy. Najskuteczniejszym obecnie zabiegiem niwelującym ten problem jest wygładzanie zmarszczek mimicznych przy użyciu preparatu:

 


Przy radzeniu sobie z tymi dolegliwościami polecamy:

TOKSYNA BOTULINOWA (BOTOX, DYSPORT)

Obrzęki, worki pod oczamiFałdy wiotkiej skóry powiek dolnych, pod którą z wiekiem gromadzą się tłuszcz i limfa, czyli tzw. worki, najlepiej zlikwiduje:


Przy radzeniu sobie z tymi dolegliwościami polecamy:


 
    LASER FRAKCYJNY CO2
ULTRAFORMER

Kontakt z nami

Ul. Graniczna 4b, 35-326 Rzeszów
tel: +48 (17) 852 80 11, tel. kom. +48 601 960 500